2022 m. savanorystė bibliotekoje

Rugsėjo mėnuo – rudens ir mokslo metų pradžios laikas, daugeliui jis yra ir permainų mėnuo. Taip yra ir bibliotekoje. Šį mėnesį mūsų bibliotekoje 6 mėnesių trukmės savanorystės kelionę pradėjo – Liepa Narkūnaitė.

Skaityti daugiau...

Bibliotekos savanorės

2021 metų ruduo į A. ir M. Miškinių viešąją biblioteką atnešė visa būrį darbščių, užsispyrusių, didelius lūkesčius ir planus turinčių savanorių. Net penkios merginos darbuosis ir padės bibliotekos darbuotojams, kurti, planuoti ir skleisti kultūrą bei informaciją lankytojams.

Skaityti daugiau...

Savanorišką veiklą bibliotekoje baigė Lėja Šapolaitė

2021 m. vasario mėnesį Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje savo 6 mėnesių savanorystės kelią pradėjo aktyvi, jauna ir kupina idėjų savanorė – Lėja Šapolaitė.

Skaityti daugiau...

#SavanoriškaTarnyba

2019 m. pusę metų savanorišką veiklą bibliotekoje atliko jauna mergina Adėlė Drazdauskaitė, kuri labai lengvai pritapo prie kolektyvo, aktyviai prisidėjo savo veiklomis bei idėjomis.

Skaityti daugiau...

Projektas jaunimui „Atrask save“

2016 – 2017 m. vyko projektas jaunimui „Atrask save", kurio tikslas - sumažinti nedirbančio, nesimokančio ir mokymuose nedalyvaujančio 15–29 m. amžiaus  jaunimo skaičių. Projekte dalyvavo ir praktiką bibliotekoje pasirinko savanoris Albertas Medzevičius.

Skaityti daugiau...

Projektas „Bibliotekos jaunimui“

2014 m. – 2015 m. vyko  inovatyvus, įdomus ir svarbiausia naudingas projektas „Bibliotekos jaunimui", kuriame dalyvavo net 25 jaunuoliai iš Utenos.

Projektą organizavo VŠĮ Užsienio kalbų mokymo centras, kuris finansuojamas Europos sąjungos ir Lietuvos Respublikos valstybės lėšomis ir yra valstybinės reikšmės projektas.

Skaityti daugiau...