Kviečiame jaunuosius fotografus dalyvauti kuriant parodą Europos ir Lietuvos jaunimo metams

Kviečiame jaunuosius fotografus: profesionalus ir mėgėjus dalyvauti fotografijos parodoje „Pro mūsų akis", skirtoje Lietuvos ir Europos Jaunimo metams.

Parodos tikslas - atkreipti dėmesį į Europos jaunimo problemas, ateitį, iššūkius, idėjas, siekius, svajones ir kalbėti, kaip Europa gali išgirsti ir padėti bei skatinti pilietinį aktyvumą, savanorystę tarptautiniu ir nacionaliniu lygmeniu.

❗Reikalavimai dalyviams:

Fotografijos gali būti spalvotos ar nespalvotos

Nuotraukos kokybiškos

Siųsti iki 10 darbų, todėl galima jų atranka.

Fotografijos bus atspausdintos rengėjų.

Darbai nemokamai gali būti panaudoti parodos viešinimui spaudoje, virtualioje erdvėje.

2022 m. birželio 30 d. – paskutinė darbų pristatymo data.

Paroda bus atidaryta rugpjūčio 12 d., Jaunimo metams skirtame renginyje, kurį organizuoja jaunimo asociacija „O Maš".

Vėliau paroda keliaus po Lietuvos bibliotekas ir galerijas

Darbus reikia atsiųsti el. paštu: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Pristatydami darbus dalyviai turi nurodyti vardą, pavardę, amžių, miestą, mokyklą, pavadinimą, datą, nuotraukos aprašymą

❗Papildoma informacija:

Dainora Narkūnienė, +370 646 11406 , Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Ugnė Barsulytė +370 675 25882, Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Parodos organizatoriai ir partneriai: Europe Direct Utena centras, fotografė Ugnė Barsulytė, Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, „OMaš".