Plenero „ART'U" 20 dailininkų darbų paroda

Nuo rugsėjo 1 d. iki 30 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos erdvėse veiks Utenoje vykusio dailininkų plenero „ART'U" (Menas mieste-miestas mene) 20 dailininkų darbų paroda.

Parodos darbų autoriai Utenos, Anykščių, Molėtų, Ignalinos ir Zarasų rajonų menininkai.

~~~

Projektas ,,ART'U (Menas mieste – miestas mene)"– tai išsipildžiusi galimybė suburti skirtingų kartų Utenos ir kaimyninių rajonų dailininkus bendram tikslui: kartu dalyvaujant tapybos plenere perteikti savo individualų santykį su mūsų miestu. Rugpjūčio 16–20 dienomis įvairiose Utenos miesto erdvėse buvo galima pamatyti pastatytus molbertus, o prie jų – tapančius, projekte dalyvaujančius meninkus. Net 20 profesionalių dailininkų, susirinkusių į plenerą iš Utenos, Anykščių, Zarasų, Molėtų, Ignalinos rajonų, įamžino mūsų miesto kraštovaizdį, architektūros, kultūros paveldo objektus, iki šiol išlikusius senosios Utenos fragmentus ar naujai sukurtas erdves.

Utenoje vykusio dailininkų plenero „ART'U" (Menas mieste-miestas mene) 20 dailininkų darbų parodą galėsite išvysti Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos erdvėse, nuo rugsėjo 1 d. iki 30 d. Teatralizuotas plenere sukurtų darbų parodos atidarymas vyks rugpjūčio 26 d. 17 val. Šaulių namų skverelyje (Maironio g. 8), jeigu lis – Utenos Kameriniame teatre. Dailininkų darbai bus eksponuojami Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje ir Utenos kameriniame teatre visą rugsėjo mėnesį. Maloniai kviečiame dalyvauti.

Plenere dalyvauja: Romualdas Pučekas, Algirdas Gaižauskas (Dusetos, Zarasų r.), Jolanta Žalalienė (Molėtai), Živilė Kairytė, Giedrė Leitonė (Anykščiai), Nijolė Trinkūnienė, Audronė Krikščionaitienė (Ignalina), uteniškiai Danius Galiauskas, Justinas Krasuckas, Laima Kriukelienė, Rimvydas Kviklys, Audrius Markūnas, Olga Meškuotienė, Daiva Miškinienė, Eugenijus Nalevaika, Aurina Paškevičienė, Lina Praudzinskaitė, Dalia Puodžiukienė, Gintaras Gesevičius (Kirdeikiai), Aurelija Kairytė-Smolianskienė (Indubakiai).

Projektą vykdo: ,,VšĮ „Sankt Peterburgo–Varšuvos senasis traktas".

Projekto partneriai:

Utenos kraštotyros muziejus, Utenos meno mokykla, asociacija „Teatro mėgėjų klubas „Žaliaduoniai", Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, VšĮ „Utenos radijas".

Projektą finansavo:

Utenos rajono savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba.