Karantinas tęsiasi, o biblioteka kviečia skaityti saugiai

Kviečiame šį nemalonų laikotarpį būti su biblioteka, leisti laiką turiningiau, su knyga rankose. Nuo kovo 6 dienos didėjant atlaisvinimams, bibliotekos paslaugos dar negali praplėsti savo paslaugų , bet kaip ir iki šiol, kviečiame skaityti ir laukiame Jūsų bibliotekoje pirmadienį - penktadienį nuo 9 val. iki 18 val.; šeštadieniais nuo 10 val. iki 14 val.

Skatiname iš anksto užsakyti leidinius, nes knygų rinktis patiems atviruose fonduose galimybės nėra. Užsakyti leidinius galima bibliotekos skyrių ir padalinių telefono numeriais, per elektroninį katalogą LIBIS.

Bibliotekoje vyresniems nei 6 m. lankytojams būtina dėvėti apsaugines veido kaukes (išskyrus, kai žmogus kaukės negali dėvėti dėl negalios). Prie įėjimo į biblioteką būtina dezinfekuoti rankas, o viduje laikytis saugaus 2 metrų atstumo.

Knygos karantinuojamos parą po grąžinimo ir į lentynas grįžta po 24 val.

Periodikos skaityklos neveikia.

Bibliotekoje negalima naudotis viešosios interneto prieigos kompiuteriais.

Bibliotekoje negalima lankytis turint ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz. karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

Renginiai ir mokymai bibliotekos patalpose nevyksta. Kviečiame dalyvauti nuotoliniuose projekto „Prisijungusi Lietuva" skaitmeninio raštingumo mokymuose pažengusiesiems.

Darbo laikas: pirmadienį - penktadienį nuo 9 val. iki 18 val.; šeštadieniais nuo 10 val. iki 14 val.;

Informaciją galite gauti tel. nr. 8-389-61608

Parengė Dainora Narkūnienė