Biblioteka karantino metu kviečia nenustoti skaityti

Bibliotekos darbo laikas: pirmadienį - penktadienį nuo 9 val. iki 18 val.; šeštadieniais nuo 10 val. iki 14 val.       Nuo gruodžio 16 iki sausio 31 d. Lietuvoje paskelbus visuotinį sugriežtintą karantiną, į biblioteką su maišais plūsta skaitytojai. „Dabar mes turime labai saugoti save ir savo artimuosius.

Tačiau smagu, kad bibliotekos yra vertinamos, jomis pasitikima ir mūsų paslaugos žmonėms taip reikalingos,- sako bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė.

Bibliotekoje nusidriekus eilėms, norime visus nuraminti, pasidžiaugti ir informuoti, kad karantino metu biblioteka ir jos padaliniai toliau aptarnaus skaitytojus ir Advento laikotarpį, šventes bei naujus metus kvies pasitikti su knyga.

Skatiname iš anksto užsakyti leidinius, nes knygų rinktis patiems atviruose fonduose galimybės nėra. Užsakyti leidinius galima bibliotekos skyrių ir padalinių telefono numeriais, per elektroninį katalogą LIBIS.

Bibliotekoje vyresniems nei 6 m. lankytojams būtina dėvėti apsaugines veido kaukes (išskyrus, kai žmogus kaukės negali dėvėti dėl negalios). Prie įėjimo į biblioteką būtina dezinfekuoti rankas, o viduje laikytis saugaus 2 metrų atstumo.

Knygos karantinuojamos parą po grąžinimo ir į lentynas grįžta po 24 val.

Periodikos skaityklos neveikia.

Bibliotekoje negalima naudotis viešosios interneto prieigos kompiuteriais.

Spausdinimo, skenavimo ir kopijavimo paslaugas neteikiamos

Bibliotekoje negalima lankytis turint ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz. karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

Renginiai ir mokymai bibliotekos patalpose nevyksta. Kviečiame dalyvauti nuotoliniuose projekto „Prisijungusi Lietuva" skaitmeninio raštingumo mokymuose pažengusiesiems.

Darbo laikas: pirmadienį - penktadienį nuo 9 val. iki 18 val.; šeštadieniais nuo 10 val. iki 14 val.;

Informaciją galite gauti tel. nr. 8-389-61608

Kaip sako sena lietuvių patarlė: „Nėra to blogo, kas neišeitų į gera". Pandemija keičia žmonių įpročius: daugėja knygų skaitytojų, o Adventas sužadino skaitymo džiaugsmą su teigiamu poveikiu sveikatai.