Žiemiška pradinukų paroda „Kerpu, kerpu pasaką"

Ne pirma žiema kai bibliotekos erdvėje „Viskas vaikams" prisninga Utenos rajono pradinukų karpiniais bei piešiniais. Aktyvios ir kūrybingos mokytojos šiemet bibliotekoje organizavo  popietę  „Kerpu, kerpu pasaką", po kurios darbų paroda puoš biblioteką ir džiugins lankytojus visą šventinį laikotarpį.

Karpymo dirbtuvėse ir parodoje šiais metais aktyviai dalyvauja Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio" skyriaus, Aukštakalnio pradinės mokyklos, darželio – mokyklos „Eglutė" bei Utenos Krašuonos ir Vyturių progimnazijų pradinukai. Parodai „Kerpu, kerpu pasaką" karpinius karpė apie 50 vaikų, kuriuos subūrė bei parodą organizavo mokytojos metodininkės Daiva Miškinienė ir Olga Meškuotienė, karpinių meistrė, tautodailininkė Rasa Slesoriūnienė. „Nuostabūs ir kruopštūs vaikų darbai  dažnai puošia mūsų biblioteką ir kuria šventinę nuotaiką. Šių darbų mes jau laukiame, nes jie džiugina ne tik mus, bibliotekos lankytojus, bet juos ateina pamatyti ir dalyvių draugai, tėvai, seneliai", - pristato parodą bibliotekininkės Daiva, Violeta ir Žydronė.

Mokinių ir mokytojų kūrybingumas džiugina ne tik biblioteką, vaikai puošia Utenos poliklinikos, senelių namų ir kitas erdves. Kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir pasigrožėti šiais vaikų darbais.

Parengė Dainora Narkūnienė