Būkim pažįstami Utenoje!

Kovo 27 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje diskusija su Lietuvoje gyvenančiais, studijuojančiais ar dirbančiais trečiųjų (ne ES)  šalių piliečiais.  #BūkimPažįstami - kviečiame pasakyti šiems žmonėms. Diskusiją moderuos psichologas, žmogiškųjų santykių ir bendradarbiavimo konsultantas Ričardas Diržys.

Maloniai kviečiame!

~~~~~~~

Turbūt kiekvienas esame girdėję būtų ir nebūtų dalykų apie kitataučius. Dažnai mūsų nuomonę formuoja žiniasklaidos ir politikų skelbiamos bauginančios istorijos. Tačiau išties pažinti tarp mūsų gyvenančius kitokius žmones, turinčius savitą patirtį ir kultūrą, galime tik bendraudami. Šiandien Lietuvoje gyvena beveik 40 000 žmonių, atvykusių iš įvairių, ne Europos Sąjungos, šalių. Tai - žmonės gyvenantys tarp mūsų, tačiau ar pažįstame juos? Iš kur jie atvyko? Kodėl pasirinko Lietuvą? Ką šiandien čia veikia?

Renginio metu galėsite patys pabendrauti su Lietuvoje gyvenančiais kitataučiais ir sužinoti, kodėl jie pasirinko Lietuvą savo namais, išgirstų jų (ne)paprastas patirtis čia ir svetur bei unikalias gyvenimo akimirkas gimtosiose šalyse. Tai atvira bendruomenė ir atviras renginys, todėl kiekvieną norintį kviečiame susipažinti bei pasidalinti savo įžvalgomis ir nuomonėmis, diskutuoti rūpimais klausimais!

Diskusija organizuojama pagal Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro ir VšĮ „Europos namai" įgyvendinamą projektą „Lietuvos identitetas - tautų mozaika", finansuojamą Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo 2014-2020 m. lėšomis.