Aleksandro Makejevo knygos pristatymas ir koncertas

2017 m. birželio 15 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12, Utena) konferencijų salėje kompozitoriaus, dainų autoriaus ir atlikėjo, aktoriaus Aleksandro Makejevo debiutinės knygos „Švediškas gimtadienis" pristatymas ir koncertas.

~~~

Aleksandras Makejevas (gimė 1976 m. Trakuose ) – kompozitorius, dainų autorius ir atlikėjas. Ši knyga – autoriaus literatūrinis debiutas. Skaitytojų laukia humoro bei nuotykių kupinas pasakojimas ir pažintis su paprastais gyvenimo herojais, kuriais galėtų būti kiekvienas iš mūsų.

„Mano knyga „Švediškas gimtadienis" – tai literatūrinė mistifikacija. Herojai kilę iš tokio miesto kaip Takai. Knygos herojų prototipai paimti iš gyvenimo, tai mano draugai, klasiokai, pažįstami ir aš. Kai kurie žmonės, skaitydami „Facebook'e" „Švediško gimtadienio" ištraukas, įsivaizduoja, kad tai beveik autobiografinis kūrinys. Jokiais būdais ne. Tai kažkas panašaus į „Dvylika kėdžių".

Lietuvoje pasigendu lengvos, humoristinės literatūros. Šiais laikais tikrai labai trūksta nuoširdaus juoko ir šypsenų. Nuliūdinti galima greitai, o pralinksminti nėra lengva. Mes skęstame negatyve. Tikiuosi, kad man pavyks suteikti nors šiek tiek šviesių emocijų."

A.Makejevas