Literatūros vakaras „Kaip iš savęs pagaminti rašytoją"

2017 m. kovo 21 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje literatūros vakaras „Kaip iš savęs pagaminti rašytoją". Dalyvauja rašytoja, žurnaliste Audronė Urbonaitė.

Maloniai visus kviečiame!

Vilniaus universitete baigusi lituanistikos bei klasikinės filologijos studijas, A. Urbonaitė dirbo savaitraščio „Kalba Vilnius" redakcijos korespondente, skyriaus vedėja. 1988–1991 m. – laikraščio „Atgimimas" vyriausiojo redaktoriaus pavaduotoja, o nuo 1994 m. – Lietuvos televizijos atstovė spaudai. Nuo 1997 m. dirba „Lietuvos ryto" redakcijoje, žurnalistinių tyrimų skyriuje. Lietuvos rašytojų sąjungos nare A. Urbonaitė yra nuo 2015 metų.

Rašytoja išleidusi romanus: „Posūkyje neišlėk", „Cukruota žuvis", „Žydiškų daiktų kambarys", taip pat publicistikos knygą „Mano Didžioji Nuodėmė, žurnalistika".

„Rašau tik tai, ką pati patyriau, kai filologės kailį įmerkiau į žurnalistikos virdulį. Buvo ir labai blogų, ir labai gerų dalykų. Žurnalistikos dėka nustojau būti naivuolė: stoviu ant žemės tvirtai ir neturiu jokių iliuzijų. Esu leistinų ribų tyrinėtoja: kada už parašytą tiesą imama bausti, kokios būna bausmės, kokie metodai ir būdai naudojami. Būtent žurnalistika išmokė mane drąsos. Labai už tai dėkoju", – sako rašytoja A. Urbonaitė.