Švelninamos karantino sąlygos!

Nuo š. m. balandžio 12 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje švelninamos karantino sąlygos! Atveriami fondai ir skaityklos, knygų grąžinimas ir išdavimas, darbas kompiuteriu, spausdinimas, skenavimas, parodų lankymas. Rekomenduojame atsinešti savus kompiuterius ir naudotis nemokamu Wi-fi. Knygas skatiname užsisakyti elektroniniame kataloge arba skambinti telefonu nr. 8-389-61608.

Skaityti daugiau...

Policijos patarimai kaip saugiau naudotis interneto erdve

Balandžio 8d. 10.00 val. vyks policijos pareigūnų paskaita zoom programoje, šiomis temomis „Visuomenės informavimas kaip netapti sukčiavimo auka elektroninėje erdvėje", „Visuomenės informavimas, kaip saugai naudotis pirkimo(pardavimo) paslaugomis elektroninėje erdvėje“. Maloniai kviečiame dalyvauti!

Skaityti daugiau...

Ievos Daščioraitės išskirtinė paroda „Katarsis"

Nuo kovo 16 d. iki balandžio 15d. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos I aukšte veikia jaunosios dailininkės Ievos Daščioraitės išskirtinė paroda „Katarsis". Galite apžiūrėti būdami lauke, todėl kviečiame pasivaikščioti.

Skaityti daugiau...

Henriko Orakausko piešinių paroda

Nuo kovo 15 d. iki 28 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos ekranuose bus eksponuojama Henriko Orakausko piešinių paroda „Veidai iš mano vaikystės". Paroda veiks nuo 18 val. iki 9 val.

Skaityti daugiau...

Nauja paslauga bibliotekoje – knygų pristatymas į namus

Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su VšĮ Nacionaliniu socialinės integracijos institutu, skelbia apie teikiamą knygų pristatymo į namus paslaugą ir kviečia ja aktyviai naudotis senjorus bei žmones su judėjimo negalia.

Skaityti daugiau...

Fotografijos ir poezijos paroda „Moterys“

Dienai, kai visos gėlės žydi moterims, paminėti, jauni žmonės savo kūrybą sutalpino į parodą. Ši paroda yra žvilgsnis į moterį iš įvairių perspektyvų, bandymas pavaizduoti, ką reiškia būti moterimi, ką išgyvena, jaučia moteris.

Skaityti daugiau...