„Amžinai, amžinai neramus“ - NEĮVYKS

2020 m. sausio 30 d. (ketvirtadienį) 17.00 val. Česlovo Stonio kompozicija „Amžinai, amžinai neramus" dėl susiklosčiusių nepalankių aplinkybių NEĮVYKS. Atsiprašome.


Spektaklis „Aš vis dar tebevaikštau aplink duris"

2020 m. vasario 6 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje „Labaiteatras" pristato poetinį spektaklį „Aš vis dar tebevaikštau aplink duris" (pagal A. Nykos-Niliūno biografiją ir poeziją). Atlikėjai aktoriai Agnė Sunklodaitė, Dominyka Budinavičiūtė, Mindaugas Ancevičius, Aurimas Bačinskas.

Skaityti daugiau...

17 – asis Japonijos kino festivalis

2020 m. vasario 7 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje 17 – asis  Japonijos kino festivalis. 16 val. „Mamešiba". 2009 m. (106 min.). Režisierius Toru Kamei. Originali filmo kalba: japonų k. Subtitrai: lietuvių k., anglų k. Žanras: drama. 18 val. „Niekas neapgins". 2009 m. (118 min). Režisierius Ryoichi  Kimizuka. Originali filmo kalba: japonų k. Subtitrai: lietuvių k., anglų k. Žanras: trileris.

Skaityti daugiau...

Savanorė Maria Shirkina: „daugiau nei atrodo..."

Atvykau į Uteną prieš aštuonis mėnesius, tačiau gėrėjimasis miestu per šį laiką niekur nedingo. Šis mažas miestas buvo būtent tai, ko man reikėjo po 22 metų, praleistų megapolio centre.

Skaityti daugiau...

Pirmą kartą SWAP renginys bibliotekoje

2020 m. sausio 25 d., šeštadienį,  12 val., savanorė Marija iš Sankt Peterburgo bibliotekoje organizuoja  ir kviečia į SWAP renginį. Tai drabužių, aksesuarų, virtuvės reikmenų mainai - natūralus apsikeitimas be pinigų, kurie bibliotekejoe vyks pirmą kartą.

Skaityti daugiau...

Šachmatų klubas „Šachas ir Matas" kviečia prisijungti

Jau daugiau kaip pusė metų bibliotekoje kiekvieną šeštadienį renkasi šachmatų  klubas „Šachas ir Matas". Klubo prezidentas gydytojas Vladislavas Kadleris ir šachmatininkas UAB Dauniškis ir Ko direktorius Alvydas Rudokas labai džiaugiasi, kad Utenoje dar gyvuoja jų klubas, tačiau labai norėtų sulaukti naujų narių.

Skaityti daugiau...

Savanorė Lilit: „būdama čia, Utenoje, pasikeičiau"

Kai tik atvykau į Lietuvą, į Uteną, nustebau, koks žalias ir gražus miestas, koks čia gaivus oras. Nors miestas ramus ir mažas, nėra tiek daug veiklų, tačiau be galo patiko pasisemti energijos ir pailsėti, nes šalyje, ypač Utenoje, atmosfera ir nuotaika labai pozityvi.

Skaityti daugiau...

Vygaudo Juknelio novelių apysakos „Kakalio istorijos" pristatymas

2020 m. sausio 23 d. 17.30 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje prozininko Vygaudo Juknelio novelių apysakos „Kakalio istorijos" pristatymas. Dalyvauja knygos autorius ir literatūros kritikas dr.  Ramūnas Čičelis. Maloniai kviečiame!

Skaityti daugiau...