Nauja bibliotekos paslauga – bendravimo kortelės komunikacijai su įvairių gebėjimų galių žmonėmis

Bendravimas su asmeniu, turinčiu kalbos, elgesio ar kitų sutrikimų reikalauja specialių bendravimo įgūdžių. Tam tikrais atvejais būtinos ir pagalbinės komunikacijos priemonės, kurios papildo ar net pakeičia šnekamąją kalbą.

Skaityti daugiau...

Startuoja akcija „Bibliotekų knygų Kalėdos“

Lietuvos bibliotekininkų draugija šiemet skelbia „Bibliotekų knygų Kalėdas". 2021 m. šūkis – Šventinis gerumas kartu su knyga. Daugiau informacijos https://www.lbd.lt/startuoja-akcija-biblioteku-knygu-kaledos/  ir LBD Facebook profilyje.

Skaityti daugiau...

Biblioteka visiems – laisvė būti bendraujantiems kitaip

Jau turime galimybę kurti ir gaminti bendravimo korteles Panevėžio regiono gyventojams! Kaune vykusioje konferencijoje + visi kartu atradome „Bibliotekos visiems" viziją – laisvę būti. Taip pat pasirašėme bibliotekų prieinamumo manifestą, kurį imamės įgyvendinti.

Skaityti daugiau...

Knygos „Anapus Stikso" pristatymas

2021 m. gruodžio 9 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyks Eglės Kirilauskaitės knygos „Anapus Stikso" pristatymas. E. Kirilauskaitė skaitys naujausius savo eilėraščius, atliks lietuvių liaudies dainas. Įėjimas su galimybių pasu. Maloniai kviečiame!

Skaityti daugiau...

„Knygų startas" – kas tai?

„Knygų startas" – tarptautine patirtimi paremtas ankstyvojo skaitymo skatinimo projektas, kurio metu naujagimiams ir jų tėveliams dovanojamas ankstyvojo skaitymo skatinimo lauknešėlis.

Skaityti daugiau...

Emocinis sporto klubas Mindletic kartu su Utenos visuomenės sveikatos biuru kviečia pasirūpinti savo emocine sveikata

Rūpinamės Utenos rajono gyventojų ir bibliotekos lankytojų emocine sveikata ir nuo šiol tai padaryti galite paprasčiausiai įsijungę savo mobiliuosius telefonus.

Skaityti daugiau...

Knygos „Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas" pristatymas

2021 m. gruodžio 2 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje susitikimas su Lietuvos televizijos žurnaliste, laidų vedėja Palmira Galkontaite, naujos knygos „Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas" pristatymas. Įėjimas su galimybių pasu. Maloniai kviečiame!

Skaityti daugiau...

Kino vakaras

2021 m. lapkričio 24 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje kino vakaras. Dokumentinio filmo „Sugrįžę iš Niujorko“ (62 min.) peržiūra ir pristatymas. Dalyvauja filmo režisierė Ramunė Rakauskaitė. Įėjimas su galimybių pasu. Maloniai kviečiame!

Skaityti daugiau...