54-oji Lietuvos karikatūrų paroda

Gruodžio 9 dieną į Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos parodų galeriją jau antrą kartą atkeliauja 54-oji Lietuvos karikatūrų paroda. Šiemet ji skirta Europos Jaunimo bei savanorystės metams, tad gausaus karikatūristų būrio pagrindinė tema – Prarastosios, X, Y, Z ir ateities katrų ideologija - skirta ne vien pakikenti.

Skaityti daugiau...

„Teologas bibliotekoje" (XII)

2022 m. gruodžio 5 d. (pirmadienį) 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje pašnekesių ciklas „Teologas bibliotekoje" (XII). Tema „Bažnyčios dialogas su tavimi - įskilęs, nutrūkęs ar.... ?" Dalyvauja Panevėžio Kristaus Karaliaus katedros kunigas Tomas Paliukėnas. Moderuoja Jurgita Gudelienė. Maloniai kviečiame!

Skaityti daugiau...

Susitikimas su profesore Danute Gailiene

2022 gruodžio 13 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje susitikimas su profesore Danute Gailiene ir jos knygos „Ką jie mums padarė" pristatymas. Maloniai kviečiame!

Skaityti daugiau...

EBSCO mokymai

Maloniai kviečiame dalyvauti EBSCO organizuojamuose internetiniuose seminaruose ir pagilinti žinias apie EBSCO duomenų bazes, susipažinti su turimais resursais ir atrasti būdus kaip galima juos tikslingai išnaudoti. Seminarai vyks anglų kalba. Pasirinkite Jus dominančią temą, registruokitės ir dalyvaukite seminaruose.

Skaityti daugiau...

Knygos „EMMI. Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimo moterys" pristatymas

2022 m. gruodžio 6 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje rašytojos Aldonos Ruseckaitės naujausios knygos „EMMI. Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimo moterys" pristatymas.

Skaityti daugiau...

Klasėje su Zuika

Skaitymas vaikams padeda lavinti svarbiausius gebėjimus, kurie atveria kalbėjimo ir rašymo galimybes, suteikia žinių, kurias vėliau jie panaudoja mokykloje bei darbe. Yra daug dėmesio vertų kūrinių ir autorių, kuriuos skaitydami jauni žmonės gali tobulėti, tačiau Vytautas Račickas jau daug metų yra mylimiausias vaikų rašytojas Lietuvoje.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su aktoriais Kristina Kazlauskaite ir Sauliumi Bareikiu

2022 m. lapkričio 28 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje susitikimas su aktoriais Kristina Kazlauskaite ir Sauliumi Bareikiu „Dainos, eilės, prisiminimai iš teatro gyvenimo". Kvietimai registracijoje nuo 11.22 d., jų kiekis ribotas. Maloniai kviečiame!

Skaityti daugiau...

Vytauto V. Landsbergio filmas „Senis prie jūros“

2022 m. lapkričio 29 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje kino vakaras. Dokumentinio filmo „Senis prie jūros“, skirto Vytauto Landsbergio 90-ajam jubiliejui peržiūra ir pristatymas. Dalyvauja režisierius Vytautas V. Landsbergis. Maloniai kviečiame!

Skaityti daugiau...