Bibliotekai – reikšmingas tarptautinis apdovanojimas

Bibliotekai – reikšmingas tarptautinis apdovanojimas

Tarptautinio EIFL fondo (eifl.net) viešųjų bibliotekų inovacijų programos apdovanojimas ir 1500 USD prizas už šių įgūdžių ugdymo šeimos skaitmeninių veiklų centruose idėją ir jos įgyvendinimo programą.
Bibliotekos direktorę Vidą Garunkštytę ir Informacijos išteklių ir inovacijų diegimo skyriaus vedėją Laimą Lapinienę pasveikino LR kultūros viceministrė Ingrida Veliutė, Kultūros ministerijos Atminties institucijų politikos grupės vadovė Rūta Pileckaitė - Vasilienė, vyriausioji specialistė Gražina Lamanauskienė, Utenos mero patarėjas Vidmantas Valinčius, Utenos kultūros skyriaus vedėja Jūratė Misiūnienė.

Atsisveikiname ir išlydime bibliotekos savanores

Atsisveikiname ir išlydime bibliotekos savanores

Atsisveikiname ir išlydime bibliotekos savanores Maria Shirkina ir Lilith Avagyan. Merginos savanorišką praktiką atliko 9 mėnesius: mums atnešė naujų idėjų, veiklų, jos įgijo naujų kompetencijų ir patirties.
Dėkojame ir džiaugiamės gražiu bendradarbiavimu su Jaunimo Savanoriškos veiklos centras  „Deineta".

Utenos Rotary klubo knygų dovanojimas bibliotekai

Utenos Rotary klubo knygų dovanojimas bibliotekai

Utenos Rotary klubo knygų dovanojimas bibliotekai.

Edukacija pagal kultūros paso programą

Edukacija pagal kultūros paso programą

Edukacija pagal kultūros paso programą „Tradicijos ir inovacijos: kaip robotai padeda švęsti šventes". Pasidalinę į komandas ir pasitelkę „Kahoot" viktorinas, vaikai pasikartojo tradicinių švenčių papročius. Susipažinę su lego robotais mokėsi ankstyvojo programavimo, iš lego detalių sukūrė Kalėdų šventės simbolį ar atributą.

Literatūros ir muzikos vakaras „Ateik, dovanosiu ir tau

Literatūros ir muzikos vakaras „Ateik, dovanosiu ir tau"

Savo kūrinius skaitė Rašytojų sąjungos nariai, Utenos krašto poetai: Petras Panavas, Alvydas Katinas, Regina Katinaitė – Lumpickienė, Vytautas Kazela, Rūta Mikulėnaitė – Jonuškienė, Stepas Eitminavičius.
Muzikinius kūrinius atliko aktorius, bardas Giedrius Arbačiauskas.

Atidaryta paroda „Gražiausios Čekijos knygos

Atidaryta paroda „Gražiausios Čekijos knygos"

Rugsėjo 25 dieną JE Čekijos Respublikos ambasadorius Lietuvoje Vitas Korseltas (Vit Korselt) bibliotekoje atidarė knygos meno parodą  „Gražiausios Čekijos knygos", kuri veiks iki spalio 25 dienos.

Skaityti daugiau...