• Lapkričio 28, 2022

  EBSCO mokymai

  Maloniai kviečiame dalyvauti EBSCO organizuojamuose internetiniuose seminaruose ir pagilinti žinias apie EBSCO duomenų bazes, susipažinti su turimais resursais ir atrasti būdus kaip galima juos tikslingai išnaudoti. Seminarai vyks anglų kalba. Pasirinkite Jus dominančią temą, registruokitės ir dalyvaukite seminaruose.

 • Lapkričio 28, 2022

  Knygos „EMMI. Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimo moterys" pristatymas

  2022 m. gruodžio 6 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje rašytojos Aldonos Ruseckaitės naujausios knygos „EMMI. Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimo moterys" pristatymas.

 • Lapkričio 28, 2022

  „Teologas bibliotekoje" (XII)

  2022 m. gruodžio 5 d. (pirmadienį) 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje pašnekesių ciklas „Teologas bibliotekoje" (XII). Tema „Bažnyčios dialogas su tavimi - įskilęs, nutrūkęs ar.... ?" Dalyvauja Panevėžio Kristaus Karaliaus katedros kunigas Tomas Paliukėnas. Moderuoja Jurgita Gudelienė. Maloniai kviečiame!

 • Lapkričio 25, 2022

  Klasėje su Zuika

  Skaitymas vaikams padeda lavinti svarbiausius gebėjimus, kurie atveria kalbėjimo ir rašymo galimybes, suteikia žinių, kurias vėliau jie panaudoja mokykloje bei darbe. Yra daug dėmesio vertų kūrinių ir autorių, kuriuos skaitydami jauni žmonės gali tobulėti, tačiau Vytautas Račickas jau daug metų yra mylimiausias vaikų rašytojas Lietuvoje.

 • Lapkričio 24, 2022

  Susitikimas su aktoriais Kristina Kazlauskaite ir Sauliumi Bareikiu

  2022 m. lapkričio 28 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje susitikimas su aktoriais Kristina Kazlauskaite ir Sauliumi Bareikiu „Dainos, eilės, prisiminimai iš teatro gyvenimo". Kvietimai registracijoje nuo 11.22 d., jų kiekis ribotas. Maloniai kviečiame!

 • Lapkričio 24, 2022

  Vytauto V. Landsbergio filmas „Senis prie jūros“

  2022 m. lapkričio 29 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje kino vakaras. Dokumentinio filmo „Senis prie jūros“, skirto Vytauto Landsbergio 90-ajam jubiliejui peržiūra ir pristatymas. Dalyvauja režisierius Vytautas V. Landsbergis. Maloniai kviečiame!

 • Lapkričio 23, 2022

  Nuotolinis renginys su Laura Žūsinaite

  Ir tu turi daug klausimų apie darbą, savanorystę ar studijas užsienyje? Turime tau gerų žinių! Jau gruodžio 19 d. 16 val. vyks nuotolinis renginys su Laura Žūsinaite, kuri tau atsakys į visus rūpimus klausimus.

 • Lapkričio 22, 2022

  Šachmatų turnyras „Utenos taurė 2022“

  2022 m. gruodžio 17 d. (šeštadienį) Utenos ŠK „Šachas ir matas" bei Vilniaus šachmatų klubas kviečia į greitųjų šachmatų turnyrą „Utenos taurė 2022". Varžybų vieta –  Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka (Utena, Maironio g. 12).

 • Lapkričio 18, 2022

  Susipažinkime su interaktyvia Aukštaitijos skulptūrų alėja

  Zarasų rajono savivaldybės ir Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos kviečia lankytojus į naują interaktyvų turą, pasakojantį apie šiuose rajonuose sukurtas skulptūras. Internete dabar galėsite pakeliauti po Zarasų ir Utenos rajonus – virtualiai susipažinti su skulptūrų alėja ir pažinti skulptūras ir jų istorijas iš arti.

 • Lapkričio 17, 2022

  Senjorų dienos internete 2022

  Penkerius metus iš eilės asociacijos „Langas į ateitį" organizuojama akcija „Senjorų dienos internete" ir šį rudenį kviečia senjorus domėtis elektroninių paslaugų naujovėmis, mokytis kritiškai vertinti informaciją ir tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius. Lapkričio 22-25 dienomis, 11 valandą, kviečiame susiburti prie išmaniųjų įrenginių ir stebėti „Senjorų dienos internete 2022" tiesiogines transliacijas.

 • Lapkričio 07, 2022

  „Naktis bibliotekoje 2022"

  Ar kada svajojote praleisti naktį bibliotekoje, paklaidžioti tarp knygų lentynų, susipažinti su ten gyvenančiais personažais. Lapkričio 3 d. Utenos jaunimas turėjo galimybę pamatyti kas vyksta bibliotekoje, kai pasibaigia darbai ir užrakinamos jos durys.

 • Spalio 21, 2022

  „Pasaulis mano knygų lentynoje"

  Dalijamės žinia apie Lietuvos nacionalinės bibliotekos trečią kartą organizuojamą kūrybiškiausios anotacijos konkursą „Pasaulis mano knygų lentynoje".

 • Spalio 19, 2022

  Kelionė per pojūčius

  Spalio 17 dieną Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje viešėjo Utenos rajono neįgaliųjų draugijos nariai. Jau nuo 2020 m. lapkričio mėn. Lietuvos viešųjų bibliotekų duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems". Ši iniciatyva buvo pristatyta atvykusiems svečiams.

 • Spalio 13, 2022

  Prasideda 27-asis Knygos pristatymo konkursas

  Spalio 3 d. prasideda jau 27-us metus iš eilės organizuojamas Knygos pristatymo konkursas. Šiais metais konkurso organizatorių vaidmens imasi Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija.

 • Spalio 13, 2022

  Lietuva – viena didelė biblioteka: nuo šiol knygas iš bet kurios viešosios bibliotekos galima atsisiųsti nemokamai

  Nuo šiol kiekvienas skaitytojas, neradęs norimos knygos savo bibliotekoje, galės nemokamai ją užsisakyti iš bet kurios kitos Lietuvos bibliotekos.

Aktualijos

Įgyvendinus 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Švietimui ir gerovei skirtų šeimos skaitmeninių veiklų centrų sukūrimas Rytų Aukštaitijoje ir Pietų Latgaloje" (Network-DigiHubs, Nr. LLI-089) bibliotekoje įkurtas šeimos skaitmeninių veiklų centras. Jame įdiegtos virtualios realybės, 3D, robotų ir kitos interaktyvios edukacinės priemonės bei skaitmeninis  turinys. Kviečiame apsilankyti ir susipažinti. 

Skaityti daugiau...

Nuorodos