• Gruodžio 07, 2022

  54-oji Lietuvos karikatūrų paroda

  Gruodžio 9 dieną į Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos parodų galeriją jau antrą kartą atkeliauja 54-oji Lietuvos karikatūrų paroda. Šiemet ji skirta Europos Jaunimo bei savanorystės metams, tad gausaus karikatūristų būrio pagrindinė tema – Prarastosios, X, Y, Z ir ateities katrų ideologija - skirta ne vien pakikenti.

 • Gruodžio 05, 2022

  Susitikimas su profesore Danute Gailiene

  2022 gruodžio 13 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje susitikimas su profesore Danute Gailiene ir jos knygos „Ką jie mums padarė" pristatymas. Maloniai kviečiame!

 • Lapkričio 25, 2022

  Klasėje su Zuika

  Skaitymas vaikams padeda lavinti svarbiausius gebėjimus, kurie atveria kalbėjimo ir rašymo galimybes, suteikia žinių, kurias vėliau jie panaudoja mokykloje bei darbe. Yra daug dėmesio vertų kūrinių ir autorių, kuriuos skaitydami jauni žmonės gali tobulėti, tačiau Vytautas Račickas jau daug metų yra mylimiausias vaikų rašytojas Lietuvoje.

 • Lapkričio 23, 2022

  Nuotolinis renginys su Laura Žūsinaite

  Ir tu turi daug klausimų apie darbą, savanorystę ar studijas užsienyje? Turime tau gerų žinių! Jau gruodžio 19 d. 16 val. vyks nuotolinis renginys su Laura Žūsinaite, kuri tau atsakys į visus rūpimus klausimus.

 • Lapkričio 22, 2022

  Šachmatų turnyras „Utenos taurė 2022“

  2022 m. gruodžio 17 d. (šeštadienį) Utenos ŠK „Šachas ir matas" bei Vilniaus šachmatų klubas kviečia į greitųjų šachmatų turnyrą „Utenos taurė 2022". Varžybų vieta –  Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka (Utena, Maironio g. 12).

 • Lapkričio 18, 2022

  Susipažinkime su interaktyvia Aukštaitijos skulptūrų alėja

  Zarasų rajono savivaldybės ir Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos kviečia lankytojus į naują interaktyvų turą, pasakojantį apie šiuose rajonuose sukurtas skulptūras. Internete dabar galėsite pakeliauti po Zarasų ir Utenos rajonus – virtualiai susipažinti su skulptūrų alėja ir pažinti skulptūras ir jų istorijas iš arti.

 • Lapkričio 07, 2022

  „Naktis bibliotekoje 2022"

  Ar kada svajojote praleisti naktį bibliotekoje, paklaidžioti tarp knygų lentynų, susipažinti su ten gyvenančiais personažais. Lapkričio 3 d. Utenos jaunimas turėjo galimybę pamatyti kas vyksta bibliotekoje, kai pasibaigia darbai ir užrakinamos jos durys.

 • Spalio 21, 2022

  „Pasaulis mano knygų lentynoje"

  Dalijamės žinia apie Lietuvos nacionalinės bibliotekos trečią kartą organizuojamą kūrybiškiausios anotacijos konkursą „Pasaulis mano knygų lentynoje".

 • Spalio 19, 2022

  Kelionė per pojūčius

  Spalio 17 dieną Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje viešėjo Utenos rajono neįgaliųjų draugijos nariai. Jau nuo 2020 m. lapkričio mėn. Lietuvos viešųjų bibliotekų duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems". Ši iniciatyva buvo pristatyta atvykusiems svečiams.

 • Spalio 13, 2022

  Prasideda 27-asis Knygos pristatymo konkursas

  Spalio 3 d. prasideda jau 27-us metus iš eilės organizuojamas Knygos pristatymo konkursas. Šiais metais konkurso organizatorių vaidmens imasi Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija.

 • Spalio 13, 2022

  Lietuva – viena didelė biblioteka: nuo šiol knygas iš bet kurios viešosios bibliotekos galima atsisiųsti nemokamai

  Nuo šiol kiekvienas skaitytojas, neradęs norimos knygos savo bibliotekoje, galės nemokamai ją užsisakyti iš bet kurios kitos Lietuvos bibliotekos.

 • Spalio 12, 2022

  Naujos idėjos vyresnio amžiaus žmonių gebėjimams ugdyti: mokomės kartu su šeima

  Vyresniems žmonėms mokymasis su šeima gali tapti pirmuoju žingsniu tolimesniam tobulėjimui.

 • Spalio 05, 2022

  Tu nesi vienas

  Taip buvo pavadintas Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vykęs renginys, kurio metu buvo akcentuojama psichologinės ir emocinės jaunimo gerovės svarba. 2022-ieji yra paskelbti Lietuvos ir Europos jaunimo metais. Šiemet visuomenė, kaip niekad, skatinama atkreipti dėmesį į mūsų šalies jaunimą ir į jiems kylančias problemas.

 • Rugsėjo 29, 2022

  Stovai paspirtukams!

  Ei, ar jau matėte? Daugiau nereikės nerimauti dėl savo paspirtuko ar dviračio! Į biblioteką griežtai draudžiama įvaryti šias transporto priemones, todėl būtent jiems, prie bibliotekos pagrindinio įėjimo jau įrengti nauji stovai, kuriuose galite priemones priparkuoti ir saugiai užrakinti spyna (tačiau ja turite pasirūpinti patys)! Taip pat visai šalia yra įrengti ir dviračių stovai.

 • Rugsėjo 27, 2022

  Nauja paslauga – knygų pristatymas į namus!

  Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, siekdama didinti paslaugų prieinamumą ir dovanoti skaitymo džiaugsmą didesniam skaičiui miesto gyventojų, nuo spalio mėnesio pradeda teikti naują paslaugą – KNYGŲ PRISTATYMAS Į NAMUS!

Aktualijos

Įgyvendinus 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Švietimui ir gerovei skirtų šeimos skaitmeninių veiklų centrų sukūrimas Rytų Aukštaitijoje ir Pietų Latgaloje" (Network-DigiHubs, Nr. LLI-089) bibliotekoje įkurtas šeimos skaitmeninių veiklų centras. Jame įdiegtos virtualios realybės, 3D, robotų ir kitos interaktyvios edukacinės priemonės bei skaitmeninis  turinys. Kviečiame apsilankyti ir susipažinti. 

Skaityti daugiau...

Nuorodos